Projekt domu Gilbert Pasje i zainteresowania
12

Styczeń

3 lata ago

Pasje i zainteresowania

Pasje i zainteresowania
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

rp_budownictwo12.jpgBudownictwo współczesne ma bardzo wiele różnych ciekawych rozwiązań. Lubię oglądać projekty domów i innych budynków, ponieważ uważam, że potrafią one być źródłem natchnienia w różnych dziedzinach. Bardzo ciekawi mnie architektura współczesna, ma wiele ciekawych rozwiązań.

Współcześnie modne są projekty industrialne, adaptowanie starych hal fabrycznych, tworzenie loftów. Dają one wrażenie lekkości i ogromnej przestrzeni, którą można wypełniać na różne sposoby. Architektura ta zyskuje coraz większe uznanie wśród młodych i wykształconych ludzi. Mnie też się to podoba, sama chciałabym mieszkać w takim miejscu.
Na razie ograniczam się do samego oglądania projektów i zdjęć. Marzę o mieszkaniu w takim miejscu, ale to na pewno nie jest możliwe do zrealizowania. Mogę tylko zaspokajać swoje potrzeby, oglądając wydawnictwa, których głównym tematem jest architektura i wyobrażać sobie, jak ja urządziłabym takie miejsce. Uważam zresztą, że byłabym dobrym projektantem wnętrz, ponieważ mam dobry gust.

Podobne artykuły tematyczne o budownictwie:

Tag:
admin Administrator

Tagi: , , , , , , , , , ,