Czym jest Fabud WKB?

Nie ulega wątpliwości, że firma Fabud WKB cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Jest to obecnie jeden z najważniejszych producentów elementów prefabrykowanych i konstrukcji żelbetowych w naszym kraju.

Działalność Fabud

W latach 70. XX rozpoczęła się działalność przedsiębiorstwa. Spółka wykorzystuje nowoczesne technologie i posiada ogromne doświadczenie, dlatego nic dziwnego, że wyróżnia się na tle konkurencji. Główny profil działalności to produkcja, montaż, transport i projektowanie konstrukcji obecnych na placach budowy. W rzeczywistości w różnych inwestycjach budowlanych wykorzystywane są tego typu produkty. Wśród najważniejszych elementów można wymienić prefabrykowane belki, przepusty drogowe, mury oporowe oraz stopy fundamentowe. Większość firm budowlanych chętnie korzysta z prefabrykowanych zbrojeń budowlanych. Stosowanie prefabrykatów przyspiesza budowę, dlatego warto z tego korzystać. Należy mieć na uwadze, że tylko doświadczone i kompetentne osoby są zatrudnione w firmie Fabud. Mogą oni projektować obiekty, o których innym się nawet nie śniło.

Produkcja elementów prefabrykowanych

W 1973 roku były prowadzone inwestycje budowlane mieszkań na terenie Górnego Śląska i właśnie wtedy powstało przedsiębiorstwo P.K.R.B. FABUD S.A. Firma była odpowiedzialna za opatentowanie innowacyjnych technologii związanych z konstrukcjami żelbetowymi. Można śmiało powiedzieć, że jak na tamte czasy, to było to coś zupełnie nowego. Później były jeszcze poważne inwestycje, które obejmowały budowę dróg, autostrad oraz mostów. Warto zaznaczyć, że spółka budowała wtedy również duże parkingi oraz garaże. Firma WKB SA datuje swój początek na 2003 rok. Nie ulega wątpliwości, że bazowała w dużej mierze na kapitale i doświadczeniu P.K.R.B. FABUD S.A. Obecnie Firma Fabud WKB jest krajowym liderem, jeśli chodzi o produkcję elementów prefabrykowanych. Na sam koniec wypada wspomnieć, że każdego roku jest realizowanych ponad kilkadziesiąt inwestycji budowlanych.

Post Author: admin