Stylowe lampy do salonu

Oświetlenie ma bardzo duży wpływ na końcowy wygląd każdego pomieszczenia. Ze względu na to dobrze jest poświęcić nieco czasu na właściwe dopasowanie lamp. Różnią się one pomiędzy sobą zarówno stopniem oświetlenia pomieszczenia, sposobem rozpraszania światła, jak i oczywiście wyglądem, który powinien być dopasowany do reszty wystroju.
Czytaj więcej o Stylowe lampy do salonu

Sufitowe panele LED

Oświetlenie mieszkania, korytarzy, pokoi czy przydatnych schowków pociąga za sobą niemałe koszty, dlatego też warto wymienić w tych pomieszczeniach zwykłe żarówki na lampy LED, które oprócz oszczędności dają silne światło w szerokiej rozpiętości barw.
Czytaj więcej o Sufitowe panele LED

Minimalistyczne nie znaczy puste

Wykańczanie mieszkania czy domu może doprowadzić do bólu głowy. Już na etapie projektu trzeba podjąć dużo różnych decyzji, z którymi trzeba będzie żyć przez długie lata. Dlatego ludzie oddają projekty wnętrz w ręce profesjonalistów. Dzięki temu mają pewność, że ich wnętrza będą piękne i harmonijne. Jeśli projektant dobrze wykona swoją pracę, pomieszczenia będą również funkcjonalne.
Czytaj więcej o Minimalistyczne nie znaczy puste

Dlaczego żarówki ledowe e27 są tak popularne?

Nie da się ukryć, że zdecydowanie najczęściej stosowaną w polskich domach wersją żarówki, jest bez wątpienia żarówka ledowa e27. Nie tylko jej technologia wykonania bije ostatnimi laty popularność, lecz również i sam gwint cieszy się największą uniwersalnością zastosowania. Z jakiego powodu to właśnie taką żarówkę warto wybrać, a także jak szczegółowo wyglądają jej zalety?
Czytaj więcej o Dlaczego żarówki ledowe e27 są tak popularne?

Oświetlenie w Twoim domu

Współczesne wnętrza, aby za takie uchodziły, powinny cechować się zastosowaniem świeżych i oryginalnych rozwiązań w każdej sferze. Niezależnie od tego, czy nakreślamy plany salonu, czy sypialni, dbałość o każdy detal stanowi o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Jedną z kluczowych kwestii, z którą przychodzi nam się zmierzyć, jest wybór oświetlenia.
Czytaj więcej o Oświetlenie w Twoim domu