Kupno lampy mosiężnej

Uważasz, że w Twoim domu przyda się nowa lampa? Jednocześnie zupełnie nie wiesz, na co się zdecydować? W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na popularność lampy mosiężnych. Lampy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie coś miało się zmienić.
Czytaj więcej o Kupno lampy mosiężnej

Lampa podłogowa – niezbędne oświetlenie do każdego wnętrza

Lampa podłogowa to nieodzowny element każdego wnętrza. Nie tylko dodaje ona wyjątkowości i charakteru, ale również rozjaśnia i podkreśla jego estetykę. Jest to niezwykle praktyczny rodzaj oświetlenia, który może być dopasowany do pozostałych elementów wystroju wnętrza. Niezależnie od tego, czy szukasz odpowiedniego oświetlenia do salonu, sypialni, czy też biura, lampa podłogowa będzie idealnym wyborem.
Czytaj więcej o Lampa podłogowa – niezbędne oświetlenie do każdego wnętrza

Światło w czasie awarii – jak długo powinno działać oświetlenie awaryjne?

Każdy z nas wie, że w wyniku awarii energii elektrycznej, oświetlenie awaryjne ma ogromne znaczenie. Ale ile czasu powinno działać oświetlenie awaryjne? Czy istnieją określone standardy, które muszą być spełnione? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania w naszym artykule.
Czytaj więcej o Światło w czasie awarii – jak długo powinno działać oświetlenie awaryjne?

Świeć jasnym światłem – jakie są najmocniejsze żarówki LED E14?

Żarówki LED E14 to wygodny i wydajny sposób oświetlenia w domu. Nie tylko są one bardziej energooszczędne niż tradycyjne żarówki halogenowe, ale są one także w stanie dostarczyć więcej światła. Tradycyjnie halogeny były używane w celu dostarczenia światła o szerokim spektrum, ale ze względu na wysokie koszty i niską wydajność, zaczęły one stawać się niepopularne.
Czytaj więcej o Świeć jasnym światłem – jakie są najmocniejsze żarówki LED E14?

Dlaczego lampa stojąca stanowi istotny element wystroju wnętrza?

Lampy stojące oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również szereg praktycznych zastosowań. Zwiększają one komfort wypoczynku, pomagają odpowiedni doświetlić pomieszczenie oraz korzystnie wpływają na nastrój panujący w domu. Nic więc dziwnego, że wybór odpowiedniej lampy stojącej stanowi tak istotną kwestię. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Czytaj więcej o Dlaczego lampa stojąca stanowi istotny element wystroju wnętrza?

Lampy wiszące czy plafoniery?

Lampy są bardzo ważnym elementem aranżacji. Z tego powodu znajdują się w każdym pomieszczeniu. To właśnie dzięki nim można zadbać o to, by mieszkanie było funkcjonalne o każdej porze dnia i nocy. Bardzo istotne jest zdecydowanie się na odpowiedni model. Stąd też koniecznie trzeba porównać dwa podstawowe rodzaje lamp sufitowych – wiszące i plafoniery.
Czytaj więcej o Lampy wiszące czy plafoniery?

Stylowe lampy do salonu

Oświetlenie ma bardzo duży wpływ na końcowy wygląd każdego pomieszczenia. Ze względu na to dobrze jest poświęcić nieco czasu na właściwe dopasowanie lamp. Różnią się one pomiędzy sobą zarówno stopniem oświetlenia pomieszczenia, sposobem rozpraszania światła, jak i oczywiście wyglądem, który powinien być dopasowany do reszty wystroju.
Czytaj więcej o Stylowe lampy do salonu