Przekształć swój balkon w prywatne oazy!

Jeśli zastanawiasz się, jak odmienić swój balkon, to wykładzina PCV może być idealnym rozwiązaniem. Wykładziny PCV są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu, a także przyjemne w dotyku, więc idealnie nadają się do tworzenia prywatnej oazy na balkonie. W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat PCV i sprawdzisz, czy są one odpowiednim rozwiązaniem na twój balkon.
Czytaj więcej o Przekształć swój balkon w prywatne oazy!

Na to warto zwracać uwagę, kupując krzesła do jadalni?

W niemal każdym domu wydziela się część na jadalnię. Dziś rzadko jest to osobne pomieszczenie, raczej strefa w pokoju dziennym, gdzieś pomiędzy kuchnią a częścią wypoczynkową. Jedno się jednak nie zmienia – kluczowym elementem jadalni jest stół i odpowiednio dobrane, wygodne krzesła jadalniane.
Czytaj więcej o Na to warto zwracać uwagę, kupując krzesła do jadalni?

3 propozycje kołder z naturalnym wypełnieniem

Widać wyraźnie, że w ostatnim czasie znów zaczęto zwracać się w kierunku materiałów naturalnych. Rezygnuje się z używania tego, co sztuczne i woli się zastępować to tym, co naturalne, bezpieczne i zdrowe. Kołdry z wypełnieniem syntetycznym zostały wymienione w wielu domach na tradycyjne kołdry z naturalnym wsadem, czyli m.in. kołdry jedwabne.

Czytaj więcej o 3 propozycje kołder z naturalnym wypełnieniem

Okna przesuwne na straży bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Fasada pełni ważne zadanie z punktu widzenia bezpieczeństwa budynku, poprzez zabezpieczanie przed pożarem czy też przed włamaniem. Poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych, fasada może zabezpieczać budynek przed pożarem. Na przykład, fasada może być wykonana z materiałów odpornych na działanie ognia, takich jak stal lub szkło.
Czytaj więcej o Okna przesuwne na straży bezpieczeństwa przeciwpożarowego

kołdry bambusowe

Kołdry bambusowe – co warto o nich wiedzieć?

Jak zaaranżować wymarzoną sypialnię? Wbrew pozorom nie wystarczy wybór dobrej jakości materaca i pięknych tekstyliów. Bardzo ważną rolę odgrywają także, często niedoceniane, niewielkie akcesoria, jak poduszka czy kołdra. Jakie nakrycie do spania sprawdzi się najlepiej? I dlaczego warto rozważyć zakup kołdry z bambusa? Dobry, spokojny sen – o co trzeba zadbać? Dbając o zdrowie, nie […]

wałki do spania 3

Wałek do spania – czym różni się od tradycyjnej poduszki?

Wybór poduszki do spania to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Widząc szeroki asortyment w sklepach, można poczuć się zagubionym. Która poduszka będzie najlepsza? Najważniejsze, by zapewniała kręgosłupowi właściwe oparcie i maksymalnie go odciążała. Doskonałą alternatywą do klasycznych rozwiązań będzie poduszka wałek. Jakie są jej największe zalety?

Czytaj więcej o Wałek do spania – czym różni się od tradycyjnej poduszki?