Wykładziny antypoślizgowe – idealny wybór do biura!

Przestrzeń biurowa powinna być przyjazna zarówno dla pracowników, jak i dla odwiedzających ją klientów i kontrahentów. Oznacza to inwestycję w nowoczesny, sprzyjający pracy wystrój, ale również przestrzeganie podstawowych zasad BHP w wystroju. Montaż wykładzin antypoślizgowych to zdecydowanie krok w dobrym kierunku!
Czytaj więcej o Wykładziny antypoślizgowe – idealny wybór do biura!

Czy warto zdecydować się na lampy mosiężne?

Dobór właściwego oświetlenia jest niezwykle istotny. Jako główne źródło światła świetnie sprawdza się lampa mosiężna. Stanowi praktyczną dekorację, która odnajdzie się w każdym pomieszczeniu. Warto przyozdobić lampami z mosiądzu między innymi salon, jadalnię, sypialnię, gabinet, pokój dziecięcy.
Czytaj więcej o Czy warto zdecydować się na lampy mosiężne?

Ogrodowe wanny SPA – przyjemność na wyciągnięcie ręki

Można każdego roku wyjeżdżać za granicę w celu wymoczenia się w egzotycznych łaźniach i hotelowych SPA, a można też zaoszczędzić pieniądze na wyjazdach i zainwestować je w coś gwarantującego codzienną przyjemność przez cały rok. Wanna ogrodowa SPA pomoże wymasować zmęczone i obolałe ciało. Pozwoli odprężyć się i wygrzać w komfortowych warunkach.
Czytaj więcej o Ogrodowe wanny SPA – przyjemność na wyciągnięcie ręki

Koce z klasą

Domowe zacisze wielu z nas kojarzy z ciepłym kocem i wygodnym odpoczynkiem. Właśnie koc, dobrze wykonany i o miękkiej strukturze, może znacznie podnieść jakość wypoczynku. Przeciwieństwem tego jest sytuacja gdy koc wykonano z materiałów sztucznych, zmienia on wtedy strukturę i nawet po pierwszym czyszczeniu czy praniu może wyglądać źle i być szorstki w dotyku.W tym artykule poruszony zostanie więc ważny temat, jakim są koce i pledy.
Czytaj więcej o Koce z klasą

Dekoracyjne ramy do luster

Lustro jako typowy element wystroju wnętrza, nie przedstawia sobą nic szczególnego. Tym bardziej jest tak w przypadku współczesnych luster, które stanowią raczej jedną, wielką taflę szkła, bez żadnych dodatkowych zdobień. Dawne lustra posiadały piękne ramy, które stanowiły ich dodatkową ozdobę. Cieszy to, że wraca się to tego trendu i tego typu produkty już coraz częściej goszczą w naszych sklepach.
Czytaj więcej o Dekoracyjne ramy do luster