Na czym polega sprzątanie pokoi hotelowych?

Hotel to miejsce ciągłego ruchu – tylko w jednym tygodniu może tam pojawiać się bardzo wielu gości, którzy potrzebują zakwaterowania na dzień lub dwa, np. w czasie podróży służbowej. Pokoje hotelowe muszą więc spełniać określone warunki, aby każdy gość czuł się w nich komfortowo. Jedną z kluczowych kwestii jest czystość.
Czytaj więcej o Na czym polega sprzątanie pokoi hotelowych?

W jaki sposób działa profesjonalny płyn do mycia szyb?

Niewątpliwie mycie okien to jedno z rutynowych zajęć porządkowych, które wykonuje każdy domownik w domu. Oczywiście warto czyścić regularnie okna z wielu powodów. Po pierwsze, długotrwałe osadzanie się brudu niszczy w znacznym stopniu okiennice. Po drugie, lśniące i czyste okna będą służyć długie lata domownikom.
Czytaj więcej o W jaki sposób działa profesjonalny płyn do mycia szyb?

Jak pozbyć się meszek?

Okres zimy często wielu osobom się dłuży. Nie mogą doczekać się wiosny, lata, obfitującego w pyszne świeże owoce i sezonowe warzywa. Jednak prawda jest taka, że każda pora roku niesie za sobą coś dobrego. W okresie jesieni i zimy obumiera wegetacja roślin, ale tym samym nie jest to okres, kiedy ma się chociażby meszki w domu Zwalczanie tych insektów potrzebne jest dopiero właśnie, kiedy nadchodzą te cieplejsze miesiące.
Czytaj więcej o Jak pozbyć się meszek?

Brudna woda wokoło nas

Ekologia i dbałość o środowisko to dwa tematy, które w ostatnim czasie są bardzo mocno poruszane we wszystkich mass mediach. Nawzajem zwracamy sobie uwagę, że musimy dbać o naturę. A jak jest naprawdę? Pokazuje to chociażby skala zanieczyszczenie wód podziemnych i powierzchniowych. Brud w wodzie jest naprawdę bardzo duży.
Czytaj więcej o Brudna woda wokoło nas