Dlaczego warto postawić na oryginalne paletopojemniki IBC?

Transportowane i magazynowane ładunki cały czas narażone są na różnego typu zagrożenia. Między innymi dlatego też warto jak najszybciej postawić na porządne paletopojemniki IBC. W dużej mierze to właśnie dzięki nim można zdobyć olbrzymią przewagę nad konkurencyjnymi firmami i zwiększyć zaufanie wśród partnerów biznesowych.

Jakie największe korzyści?

Oryginalny paletopojemnik IBC zaprojektowany został w taki sposób, aby znacząco obniżyć koszty magazynowania i transportowania różnorodnych materiałów. Mowa tutaj przede wszystkim o materiałach płynnych i półpłynnych, z którymi zawsze jest duży problem. Dzięki specjalistycznym pojemnikom można zyskać 100% ochronę nawet w bardzo niekorzystnych warunkach.

Do największych zalet można śmiało zaliczyć bardzo wysoką pojemność i ergonomiczność. Uniwersalny paletopojemnik IBC ma standardowy kształt, dlatego też możliwe jest wygodne magazynowanie i bardzo tanie transportowanie nawet na długie odległości. Opisywane pojemniki IBC można oczywiście składać jeden na drugim.

Dla kogo?

Nowoczesne paletopojemniki IBC są bardzo wygodne w obsłudze, dlatego też tak wiele firm decyduje się na ich zakup. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na bardzo szybkie napełnianie i błyskawiczne opróżnianie. Na szczególną uwagę zasługują specjalne zawory 2 i 3 calowe. Nie można zapominać także o szerokim wlewie od 150mm do nawet 225mm.

Na paletopojemniki producent udziela wieloletniej gwarancji, która obok pozytywnych referencji dotychczasowych klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Oryginalne paletopojemniki IBC wybierane są również przez te firmy transportowe, które zwracają uwagę na ochronię środowiska naturalnego. Paletopojemniki w całości wykonane są z ekologicznego polietylenu. Jest to materiał, który zapewnia wysoką ochronę nie tylko przed kwasami i zasadami, ale również przed olejami i wieloma innymi substancjami chemicznymi.

Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że producent paletopojemników IBC zajmuje się nie tylko ich sprzedażą. Ciekawą propozycją jest także wynajem. Dzięki dzierżawie można upewnić się, czy interesujące nas paletopojemniki w 100% spełniać będą nasze indywidualne oczekiwania.

Post Author: admin