Jakie są rodzaje bielizny wyszczuplającej?

Bielizna wyszczuplająca to szerokie określenie typu bielizny, który ma za zadanie wymodelować sylwetkę. Na rynku jest jednak dostępnych wiele jej rodzajów, doskonale pasujących do różnych ubrań. Jak wybrać je najlepiej?

Body i koszulki

Body to wciąż mało popularna bielizna wyszczuplająca, ale jest jedną z najpraktyczniejszych. Doskonale modeluje talię, pośladki, czasem również biodra. Na rynku dostępne są modele z wbudowanym biustonoszem oraz wycięte, pozwalające na założenie pod nie własnego, wybranego biustonosza.

Koszulki wyszczuplające działają podobnie – świetnie sprawdzają się przy modelowaniu brzucha i talii. Jednakże w tym przypadku, aby dodatkowo modelować pośladki i biodra trzeba założyć majtki wyszczuplające. Minusem jest też to, że koszulki, w przeciwieństwie do body, mogą spłaszczać biust. Niemniej, to nadal może być dobre rozwiązanie dla kobiet, które chcą ukryć brzuszek i wymodelować talię, ale uważają swoje pośladki za estetyczne. Zachwycone tego typu bielizną wyszczuplającą mogą być na przykład panie, których ciało nie zdążyło dojść do siebie po ciąży, a mają wziąć udział w większym wydarzeniu i chcą na nim dobrze wyglądać lub te, które z jakiegoś powodu nie przepadają za body.

Halki wyszczuplające

Halki modelujące to świetna bielizna wyszczuplająca pod sukienki, szczególnie te dłuższe. Ich zadaniem jest wymodelowanie niemal całej sylwetki – brzucha, talii, bioder, ud, pośladków. Podobnie jak body, tak i w tym przypadku dostępna jest bielizna wyszczuplająca z wbudowanym stanikiem oraz z wycięciem umożliwiającym założenie własnego. Najbardziej popularne są halki na cienkich ramiączkach, ale jeśli planuje się założyć sukienkę bez ramiączek, to bez większego problemu można znaleźć pasujący pod nią model bielizny wyszczuplającej, zatrzymujący się na piersiach.

Majtki

Majtki z wysokim stanem to najpopularniejszy typ bielizny wyszczuplającej. Ich zadaniem jest spłaszczenie brzucha, podniesienie pośladków i wymodelowanie bioder, jeśli są zbyt szerokie lub niekształtne.

Ten typ bielizny wyszczuplającej doskonale sprawdzi się pod luźnymi ubraniami, spodniami i długimi spódnicami. Gorzej natomiast pod ubraniami obcisłymi lub bardzo dopasowanymi – pod nimi stan majtek może się mocno odznaczać.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.

Post Author: admin