Nietypowe sposoby na oświadczyny czy tradycyjnie w restauracji?

To mężczyzna zwyczajowo przygotowuje oświadczyny i szuka jakiegoś wyjątkowego sposobu, aby zaskoczyć ukochaną i w nietypowych okolicznościach zapytać ją, czy chce zostać jego żoną. Jednak czy zawsze trzeba szukać czegoś wyjątkowego? Może lepiej oświadczyć się w domu bez zbędnych przygotowań i efektu zaskoczenia?

Czy oświadczyny muszą być zaskoczeniem dla partnerki?

Najczęściej partner chce zaskoczyć swoją ukochaną i organizuje, planuje potajemnie całą uroczystość, podczas której zada kluczowe dla nich pytanie: czy wyjdziesz za mnie? Niestety bardzo często to nie wychodzi, bo kobiety są bardzo domyślne i wiedzą, że ich mężczyzna coś kombinuje i ukrywa.

Zaręczyny nie muszą być jednak zawsze zaskoczeniem, bo przecież jest to decyzja dwojga ludzi, czy chcą spędzić ze sobą resztę życia. Można więc podejmować ten temat na co dzień i wspólnie uzgodnić, że za jakiś czas będzie ślub, co zostanie poprzedzone uroczystą kolacją i kupnem pierścionka zaręczynowego.

Gdzie się oświadczyć?

To pytanie bardzo często pojawia się na ustach wielu mężczyzn, gdyż nie wiedzą, czy wybrać typowy sposób i zaprosić partnerkę na kolację, czy zdecydować się na coś oryginalnego.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, gdzie się oświadczyć. Jest to kwestia indywidualna i każdy powinien wybrać okoliczności takie, które będą dla przyszłej małżonki wyjątkowe. Oświadczyć się można podczas koncertu, na wyjeździe, w domu, górach czy podczas urlopu nad morzem.

Oświadczyny idealne – czyli jakie?

Kobiety lubią być zaskakiwane, a jeszcze bardziej uwielbiają, gdy mężczyzna przygotuje dla nich coś wyjątkowego. Okazją do tego są oczywiście zaręczyny, które mogą pokazać, czy facet jest kreatywny i chce, by jego ukochana była szczęśliwa.

Idealne oświadczyny to takie, które zakończą się happy endem, a więc kobieta odpowie twierdząco na pytanie dotyczące wspólnej przyszłości. Może to się odbyć w otoczeniu przyrody, w eleganckiej restauracji lub podczas spływu kajakowego. Dzień ma być wyjątkowy, ale przede wszystkim ma być zapamiętany do końca życia.

Post Author: admin