Ogrodowe wanny SPA – przyjemność na wyciągnięcie ręki

Można każdego roku wyjeżdżać za granicę w celu wymoczenia się w egzotycznych łaźniach i hotelowych SPA, a można też zaoszczędzić pieniądze na wyjazdach i zainwestować je w coś gwarantującego codzienną przyjemność przez cały rok. Wanna ogrodowa SPA pomoże wymasować zmęczone i obolałe ciało. Pozwoli odprężyć się i wygrzać w komfortowych warunkach.

Ogólny sposób działania

Każda wanna może oferować nieco inne funkcjonalności, ale taką podstawą będzie dla niej konstrukcja oparta na zróżnicowanych dyszach. Pozwalają one poddać ciało specjalnym masażom. Dysze mogą emitować strumień rotacyjny lub kierunkowy. Strumień wody może oddziaływać na ciało ze zróżnicowaną siłą.

Oczywiście w każdej wannie ogrodowej SPA występuje specjalny system przeznaczony do stałego podgrzewania wody. Użytkownicy sami mogą określić odpowiadającą im temperaturę albo skorzystać z zaleceń producenta lub w ogóle nie wprowadzać żadnych zmian.

Konstrukcje dla każdego ogrodu

Wanny ogrodowe występują w różnych rozmiarach i kształtach. Te najmniejsze są niezwykle smukłe i zgrabne, dzięki czemu bez trudu odnajdują się nawet na niewielkich przestrzeniach i to nie tylko w ogrodach, ale często też i łazienkach. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie ich na tarasie albo i balkonie. Wannę warto też ogrodzić jakimś małym płotkiem lub roślinnością, by zapewnić sobie większą prywatność.

Mając do dyspozycji większą ilość miejsca, można natomiast nieco bardziej zaszaleć z konstrukcją i zdecydować się albo na dwuosobową wannę ogrodową SPA, albo od razu na wannę wieloosobową, przypominającą prawdziwe jacuzzi. Duży rozmiar to jednak większy komfort i lepsza funkcjonalność oraz dostęp do przeróżnych dodatkowych dyszy i licznych wariantów hydromasażu.

Zalety wanien ogrodowych SPA

Hydromasaże mają rewelacyjny wpływ i na ciało, i na umysł. Doskonale radzą sobie z bólami i napięciami mięśniowymi, bólami głowy, stanami nerwicowymi, a nawet i bezsennością oraz przemęczeniem. Już nawet piętnastominutowe posiedzenie w wannie SPA pozwoli wyciszyć umysł i odprężyć ciało, przygotowując cały organizm do snu.

Za sprawą podgrzewanej wody Wanna ogrodowa SPA może być wykorzystywana przez cały rok. Niektórzy czerpią wręcz większą przyjemność z używania jej w trakcie mroźnej i śnieżnej zimy.

Post Author: admin