Projektowanie domów z drewna

Prozdrowotny mikroklimat i niebanalny wygląd – to z całą pewnością można powiedzieć o domach z drewna. Ponadto w zależności od przeznaczenia zapewniają one komfortowe warunki do mieszkania zarówno latem, jak i zimą.

Drewniane domy sezonowe i całoroczne

Projektowanie domów z drewna obejmuje zarówno domy przeznaczone dla celów rekreacyjnych, czyli przede wszystkim letniskowe, z których korzystamy z sezonie letnim, jak i domy całoroczne.

Domy letniskowe mogą odznaczać się różnym metrażem, a także posiadać szereg dodatkowych udogodnień, które jeszcze bardziej wpłyną na komfort przebywania w nich w czasie urlopu.

Drewniane domy całoroczne to budynki, które zapewniają maksimum komfortu przez cały rok. Latem jest w nich przyjemnie chłodno, a zimą ciepło. Ponadto w drewnianych domach panuje wyjątkowy mikroklimat, który ma prozdrowotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Idealnie wpisują się także w potrzeby alergików.

Projekty klasyczne oraz unikalne

Profesjonalne projektowanie domów z drewna to usługa, która obejmuje tworzenie zarówno klasycznych, jak i całkiem nowoczesnych oraz niebanalnych domów sezonowych oraz całorocznych. Mogą opierać się one na technologii szkieletowej lub dotyczyć coraz bardziej popularnych domów z bali.

W ofercie można przede wszystkim znaleźć bardzo w ostatnim czasie popularne domy drewniane w stylu kanadyjskim lub norweskim, ale to nie wszystko – mogą także powstać całkiem nowoczesne i unikalne domy, które pod każdym względem będą wyróżniać się swoim designem, a przy tym zapewnią maksimum komfortu swoim mieszkańcom.

Domy z drewna odpowiadające naszym potrzebom

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne projektowanie domów z drewna? Nad każdym projektem pracują doświadczeni specjaliści, którzy uwzględniają w swojej pracy wszystkie sugestie inwestora – dzięki temu powstaje dom, który całkowicie wpisuje się w osobiste potrzeby oraz oczekiwania.

W projektach bierze się pod uwagę wiele dodatkowych i funkcjonalnych rozwiązań, np. domy z piwnicą, garażem czy nietypowym kształtem dachu. Dzięki temu dom letniskowy lub całoroczny będzie komfortowy pod każdym względem. Co ważne, tego rodzaju domy powstają szybko i pozwalają na zastosowanie dowolnego wykończenia, np. tradycyjnym tynkiem.

Post Author: admin