Wykładziny antypoślizgowe – idealny wybór do biura!

Przestrzeń biurowa powinna być przyjazna zarówno dla pracowników, jak i dla odwiedzających ją klientów i kontrahentów. Oznacza to inwestycję w nowoczesny, sprzyjający pracy wystrój, ale również przestrzeganie podstawowych zasad BHP w wystroju. Montaż wykładzin antypoślizgowych to zdecydowanie krok w dobrym kierunku!

Wykładzina antypoślizgowa w biurze – dlaczego to istotne?

Bezpieczeństwo pracowników i klientów to sprawa, o którą warto zadbać w pierwszej kolejności przy urządzaniu nowego biura lub remoncie dotychczasowego. Wykładziny antypoślizgowe zwiększą je od razu, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze czy recepcje.

Nieuwaga zdarza się każdemu, a jej konsekwencje mogą być bardzo poważne. Dlatego wykładziny, które uniemożliwiają poślizgnięcie się nawet przy szybkich krokach, to doskonały wybór.

Czym różni się wykładzina antypoślizgowa od zwykłej?

Współcześnie w sklepach znajdziemy szeroki wybór wykładzin wykonanych z wielu różnych materiałów. Niektóre z nich charakteryzują się większą przyczepnością, ale specjalistyczne wykładziny antypoślizgowe są pod tym względem jeszcze bardziej funkcjonalne.

Wykładziny te wyposażono w wykończenie, które zapewnia dobrą przyczepność niezależnie od sytuacji Jeśli w biurze znajduje się posadzka, niekiedy staje się ona niebezpieczna dla użytkowników (np. zaraz po myciu lub w kontakcie z wilgocią pochodzącą z zewnątrz). W przypadku wykładzin antypoślizgowych te problemy ograniczono do minimum.

Nowoczesne wykładziny antypoślizgowe – styl i bezpieczeństwo w jednym

Właściciele biur, którzy są właśnie na etapie kompletowania wyposażenia, nie zawsze myślą o wykładzinach tego typu jako o korzystnym wyborze. Przyczyną jest najczęściej przekonanie, że taka wykładzina nie może się cechować estetyką pasującą do eleganckiego wystroju biura.

To na szczęście już przeszłość! Współczesne wykładziny antypoślizgowe produkowane są w nieprzeliczonych kolorach, fakturach i wzorach. Dzięki temu praktycznie można uzupełnić za ich pomocą praktycznie każdą aranżację. Dzięki temu, że są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają one również wytrzymałość i długą żywotność.

Post Author: admin