4 ciekawe rodzaje lakierów hybrydowych

Nawet w grupie lakierów hybrydowych pojawiają się teraz mocno zróżnicowane produkty. Nie są to już tylko typowe bazy, lakiery kolorowe i top coaty, ale warianty o nieco innych, dodatkowych i niezwykle ciekawych właściwościach.

Podstawowe warianty produktów

Jeżeli jednak nie miało się wcześniej do czynienia z hybrydami, swoją przygodę ze stylizacją warto rozpocząć od zakupu podstawowych wariantów produktów.

Kompletny zestaw do wykonania hybryd powinien składać się z dobrej jakości bazy, przynajmniej jednego lakieru kolorowego i mocnego top coatu. Produkty można dostać w gotowych zestawach, które wychodzą dużo taniej niżeli ich oddzielne kupowanie.

Propozycje niewymagające utwardzania

Jeżeli nie chce się sięgać po klasyczne lakiery hybrydowe, bo w ogóle nie chce się robić typowych hybryd np. z powodu strachu o szkodliwe działanie lamp do utwardzania, zawsze można skorzystać z lakierów, które dają pokrycie imitujące to hybrydowe.

W rzeczywistości są to najzwyklejsze w świecie lakiery, którymi należy pomalować paznokcie i poczekać, aż samodzielnie wyschną. Nie utwardza się ich w lampie. To jednak sprawia, że manicure nie może być aż tak trwały jak prawdziwa hybryda.

Praktyczne lakiery typu 3w1

Dobrą propozycją dla wszystkich pań ceniących sobie swój czas, które nie chcą tracić dwóch godzin z życia na samodzielne wykonanie perfekcyjnych hybryd, będą lakiery hybrydowe typu 3w1, łączące w sobie aż trzy typy produktów – bazę, kolor i top coat.

Jeden preparat 3w1 zastępuje więc trzy wspomniane produkty. Zazwyczaj nakłada się go na paznokcie w maksymalnie dwóch warstwach i normalnie utwardza pod lampą. Jeszcze ciekawszą wersją czegoś takiego są lakiery 5w1, które z kolei mają pozwalać na przedłużanie i nadbudowywanie płytki paznokci.

Specjalistyczne produkty pielęgnacyjne

W przypadku gdy ma się obawy co do bezpieczeństwa lakierów hybrydowych i ich wpływu na paznokcie, zawsze można sięgnąć po produkty o dodatkowym działaniu pielęgnacyjnym.

Jak się okazuje nawet lakier hybrydowy może jednocześnie upiększać, odżywiać i wzmacniać paznokcie. Używany regularnie nie tylko nie pogorszy wyglądu czy też stanu płytki, ale wręcz zadziała na nią korzystnie i tym samym pomoże w zapuszczeniu pięknych zdrowych paznokci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie lakiery hybrydowe.

Post Author: admin