Kriolipoliza: najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zwracamy na nasz wygląd zewnętrzny. Często, żeby cieszyć się piękną sylwetką sama dieta nie wystarcza. Z tego powodu wiele osób decyduje się na wsparcie z zakresu medycyny estetycznej. W dzisiejszym poradniku wyjaśniamy, czym jest kriolipoliza i kiedy warto z niej skorzystać.

Kriolipoliza, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej

Zabieg kriolipolizy to świetny sposób na to, aby pozbyć się dodatkowych centymetrów z newralgicznych partii ciała. Jest to proces kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. W efekcie dochodzi do bezpiecznego uszkodzenia komórek, które następnie zostają wydalane z organizmu.

Jaki rodzaj kriolipolizy wybrać?

Zamrażanie tkanki tłuszczowej jest niezwykle popularne, dlatego coraz więcej firm wprowadza swoje autorskie urządzenia, dedykowane do kriolipolizy. Jednak ich właściwości często różnią się od siebie, co znacząco przekłada się na cenę zabiegu oraz efekty.

Obecnie to kriolipoliza CoolSculpting cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pacjentów, odwiedzający kliniki medycyny estetycznej. Więcej szczegółów dostępnych jest na tej stronie: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Niezależnie od tego, na jaki zabiegi z zakresu medycyny estetycznej się decydujemy, niezwykle ważne jest to, aby przestrzegać zaleceneń po zabiegu. Kriolipoliza CoolSculpting zapewnia określone rezultaty po mniej więcej trzech miesiącach, żeby je jednak osiągnąć, trzeba pić minimum dwa litry wody dziennie i pamiętać o lekkostrawnej diecie.

Ponadto kluczowe będą także przeciwwskazania do zabiegów tego typu. Pomocne na tym etapie mogą okazać się bezpłatne konsultacje z lekarzem lub kosmetologiem, który będzie wykonywać kriolipolizę. To pozwoli zachować całkowitą pewność, że zabieg jest bezpieczny. .

Jak zatem łatwo zauważyć kriolipoliza CoolSculpting to świetny zabieg na to, aby pozbyć się niechcianego tłuszczu z określonych partii ciała bez chirurgicznej ingerencji. W celu zapewnienia optymalnych rezultatów można rozważyć także wdrożenie terapii łączonych.

Post Author: admin