Całoroczna wanna ogrodowa SPA – relaks o każdej porze roku!

Czy z wanny ogrodowej z funkcją hydromasażu można korzystać tylko podczas ciepłych dni? Nie! Obecnie w sprzedaży znajdują się całoroczne wanny SPA, które mogą być użytkowane nawet zimą.

Dlaczego warto zainwestować w wannę SPA do ogrodu?

Wanna SPA zamontowana w ogrodzie związana jest z wieloma korzyściami i stanowi atrakcyjną alternatywę dla basenu, zwłaszcza wtedy, gdy można używać jej przez cały rok.

Nowoczesne wanny ogrodowe SPA oferują funkcję hydromasażu, która polega na wykorzystaniu specjalnie rozmieszczonych dysz wodnych i powietrznych. Masują one całe ciało, zapewniając wyjątkowy relaks i dodatkowo mogą pozytywnie wpłynąć na zdrowie, ponieważ masaż wodny zmniejsza napięcie mięśniowe, bóle stawów i poprawia samopoczucie.

Jak działa całoroczna wanna ogrodowa?

Całoroczna wanna ogrodowa SPA jest rodzajem wanny, która wyposażona jest w funkcję podgrzewania za pomocą wbudowanych grzałek i dodatkowo jest specjalnie izolowana, aby mogła ona z łatwością zachować optymalną temperaturę wody nawet podczas zimowych miesięcy.

Podobnie jak inne modele wanien SPA, również wanna całoroczna prezentuje szeroką gamę programów do wyboru, które można dobrać do własnych potrzeb. Może mieć też funkcję pielęgnacji wody, by zawsze była czysta.

Gdzie zamontować całoroczną wannę SPA?

Przeznaczona do całorocznego użytkowania wanna ogrodowa SPA może być ustawiona w wielu miejscach. Dobierając właściwą lokalizację, warto uwzględnić kwestie dostępu do wanny i jej zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi jak opady, spadające liście.

Najczęściej całoroczne wanny ogrodowe SPA montowane są na tarasach, dlatego są łatwo dostępne z domu. Zadaszenie tarasu może zapewnić dodatkową ochronę. Wanna może być wtedy wpuszczana lub zamontowana z użyciem stelażu.

Również istnieje możliwość jej montażu na otwartym terenie w praktycznie dowolnym miejscu, ponieważ napuszczanie do niej wody oraz jej usuwanie może odbywać się z użyciem węża ogrodowego.

Wanna SPA do ogrodu – ile kosztuje?

Ceny związane z zakupem wanny ogrodowej SPA zależą głównie od jej wielkości oraz funkcji.

Najtańsze modele można kupić w cenie około 20 tysięcy złotych, natomiast te najdroższe mogą być wydatkiem ponad 60 tysięcy złotych.

Z dokładnymi cenami można zapoznać się na stronach sklepów z wyposażeniem SPA.

Wanna ogrodowa SPA dostępna jest w ofercie beautysystem.pl.

Post Author: admin