Co przemawia za wybraniem kabiny prysznicowej z hydromasażem?

Jeśli ktoś szuka chwili wytchnienia, to może znaleźć ją we własnej łazience. Jest to możliwe, jeśli ma się kabiny z hydromasażem. Masowanie strumieniem wody sprawia, że ulatuje z ciała napięcie. Poprawia się nastrój, można liczyć także na szybsze zaśnięcie, błogie odprężenie. Łazienka staje się domowym SPA, do którego chce się wracać.

Wanna czy kabina z hydromasażem?

W sklepach znajdują się wanny i kabiny z hydromasażem. Oba rozwiązanie mają zalety i pewne wady. Oczywiście są także urządzenia, które łączą w sobie cechy wanny i prysznica. Będzie to świetna opcja dla osób niezdecydowanych. Wanna jest odpowiednia dla osób, które lubią długie kąpiele z bąbelkami.

Pod prysznicem najczęściej się stoi, natomiast w wannie można się wygodnie rozłożyć. Ma ona większe wymiary. Z kolei prysznic z hydromasażem rewelacyjnie sprawdza się przy ograniczonym metrażu. Nie zajmuje wiele miejsca, szczególnie model narożnikowy i wąski.

Co warto wiedzieć o działaniu kabiny z hydromasażem?

W kabinach z hydromasażem znajdują się specjalne dysze, dzięki którym możliwe staje się doświadczenie masażu wodnego. Strumień wypływa z nich pod ciśnieniem, co stymuluje ciało, niweluje stany zapalne i bólowe, poprawia krążenie krwi.

Kolejną zaletą jest masaż powietrzny. Jest to możliwe ze względu na to, że kabina została wyposażona w specjalne otwory, przez które przechodzi sprężone powietrze. Obsługa hydromasażu jest niezwykle prosta. Do dyspozycji użytkownik ma panel, nie brakuje też wygodnego siedziska. Można nawet zaprogramować czas trwania kąpieli.

O czym warto pamiętać przy zakupie kabiny z hydromasażem?

W sprzedaży znajduje się wiele rodzajów kabiny z hydromasażem, więc warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z asortymentem i dobranie najlepszego modelu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

Kabinę wystarczy wstawić do łazienki i podłączyć się do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nie wymaga to przeprowadzenia kosztownych i czasochłonnych remontów. Zaleca się także mieć na uwadze, że to urządzenie ma opcję samosuszenia i dezynfekcji. Istotny jest także bezpłatny serwis w ramach gwarancji.

Post Author: admin