„Must have” w każdej łazience, czyli nowoczesna deszczownica

Wyposażenie każdego pomieszczenia w domu czy mieszkaniu jest ważne, ale nie sposób nie przyznać, że o urządzenie łazienki warto zadbać z wyjątkową pieczołowitością. Ważne jest, by wszystkie elementy były funkcjonalne i jednocześnie dobrze się ze sobą komponowały.

Nowoczesny prysznic

Prysznic zajmuje mało miejsca w łazience – i jest to jego największa zaleta. Jednak mniejszy rozmiar nie musi oznaczać mniejszych możliwości; dzięki ciągłym innowacjom w aranżacji wnętrz mamy możliwość zamontowania tych samych gadżetów w przypadku prysznica, co wanny. Jednym z nich jest deszczownica łazienkowa. Jej montaż pozwala na kąpiel w strumieniu wody płynącym bezpośrednio z góry, nie zaś pod pewnym kątem (jak np. w przypadku zwykłej słuchawki prysznicowej zamontowanej prostopadle do ściany).

Deszczownice łazienkowe – rodzaje

Na rynku można znaleźć Deszczownice łazienkowe o różnym sposobie montowania. Podstawowym rodzajem są deszczownice podtynkowe – sufitowe oraz ścienne. Warto także przyjrzeć się materiałowi, z jakiego produkt został wykonany. Na rynku krążą modele, przy produkcji których użyto tańszych komponentów gorszej jakości – mogą być więc one mniej funkcjonalne lub charakteryzować się krótszą żywotnością.

Zwrot deszczownicy łazienkowej

Co jeśli po zakupie deszczownicy do łazienki okaże się, że dany model nie spełnia naszych oczekiwań? Czy i w jaki sposób można dokonać zwrotu zakupionego przedmiotu? Otóż wszystko zależy od sposobu, w jaki doszło do zakupu. Markety budowlane i sklepy stacjonarne nie mają obowiązku uwzględniania zwrotu towarów – i o ile z właścicielem małego sklepu często można się jakoś „dogadać” (choć wtedy nie jest to już zwrot, a działająca nieco inaczej „rękojmia”), o tyle markety często mocno trzymają się swojego prawa odmowy przyjęcia zwrotu towaru (argumentują to tym, że klient widział i mógł sam ocenić jakość produktu przed jego zakupem). Natomiast w przypadku kupna deszczownicy łazienkowej poprzez stronę internetową – konsumentowi zgodnie z prawem przysługuje zwrot (do czternastu dni od zawarcia transakcji).

Post Author: admin