Nowoczesność w połączeniu z ekologią, czyli o żarówce LED

Dla wielu osób wybór odpowiedniej żarówki do żyrandola sufitowego w salonie to nie lada wyzwanie. Jak wiadomo oświetlenie ma duży wpływa na klimat pomieszczenia, dlatego warto dobrze zastanowić się nad doborem akcesoriów oświetleniowych. Ponadto dobrze, jeśli wybrany produkt pełni nie tylko funkcję dekoracyjną. Jakie zalety mogą mieć nowoczesne żarówki?

Żarówki ledowe – innowacja w połączeniu z klasą

Niedawno na ryku pojawiły się tak zwane żarówki ledowe. Czym one są? Niczym innym jak półprzewodnikami, przez które przepływa prąd i w ten sposób dochodzi do emisji fali energii, która przez ludzkie oko jest postrzegana jako światło widzialne. Długość fali tej energii, czyli innymi słowy natężenie światła, jakie daje żarówka, zależy przede wszystkim od tego, ile półprzewodnik pobrał energii z prądu elektrycznego. Żarówki ledowe wykazują o wiele niższy pobór energii elektrycznej niż żarówki tradycyjne. Z tego powodu oświetlenie ledowe, którego najlepszym przykładem są żarówki ledowe e14, które poprzez nowoczesny design stanowią połączenie gustowności i klasy – z oszczędnością.

Żarówka LED e14 – do salonu i nie tylko

Żarówki ledowe e14 doskonale nadają się do montażu w sufitowym żyrandolu w salonie. Jednak nie tylko tam świetnie pełnić swoją funkcję. Projektanci wnętrz przekonują, że żarówka ledowa e14 świetnie poradzi sobie także z oświetleniem kuchni czy pokoju dziecięcego. Co więcej, ten model dobrze prezentuje się w kinkietach ściennych oraz lampkach nocnych.

Zamówienie hurtowe

W dzisiejszych czasach każdy stara się kupować produkty po jak najniższych cenach. To samo dotyczy przedmiotów codziennego użytku, takich jak żarówki. Na forach internetowych oraz facebookowych grupach dotyczących oświetlenia oraz akcesoriów oświetleniowych często pada pytanie: gdzie kupować żarówki ledowe najtaniej? Oczywiście… w hurtowniach! Należy jednak pamiętać, iż zakupy w hurtowni są opłacalne jedynie wtedy, gdy zamówienie opiewa na ilości hurtowe (z reguły powyżej 100 sztuk), nie zaś detaliczne.

Post Author: admin