Poszewki na poduszki dekoracyjne a styl aranżacji wnętrza

Każdy z nas chce, aby jego dom był ładny i przytulny. Co zaś dodaje więcej przytulności niż poduszki? Zdecydowanie zatem jak najbardziej warto inwestować w poszewki na poduszki dekoracyjne, które nadadzą wnętrzu przytulności oraz wprowadzą nieco osobiste akcenty i pewną wyjątkową atmosferę. Jak jednak dopasować poszewki na takie poduszki do stylu aranżacji wnętrza?

Industrialnie i wielkomiejsko

Na początek zacznijmy od stylu industrialnego, który łączy w sobie dawną elegancję pałacowych wnętrz fabrykantów z surowością świata fabryk i maszyn. Jest on dzisiaj coraz bardziej popularny z uwagi na wykorzystanie czerwonej cegły i ogólne dopasowanie do wielkiego miasta.

Jak tutaj będą wyglądały poszewki na poduszki dekoracyjne? Przede wszystkim mogą one zawierać zdjęcia różnych wielkich metropolii albo też nawiązywać w jakiś sposób do nich. Ciekawie również będą prezentowały się poszewki dekoracyjne wykonane z surowych materiałów jak np. płótna.

Wiejsko i przytulnie

Dzisiaj również wraca wielkimi krokami styl rustykalny. Chcemy w końcu poczuć się naprawdę swojsko we własnym domu, zatem inwestujemy w taki powrót do korzeni.

Co tu się idealnie sprawdzi? Otóż na pewno zachwyt wzbudzi poszewka na poduszkę dekoracyjną ręcznie haftowana w ludowe wzory

Skandynawska harmonia

Dzięki popularnym dzisiaj sieciówkom melowym oraz temu, że zasadniczo naprawdę potrzebujemy harmonii i spokoju w domu, popularny jest dzisiaj także bardzo styl skandynawski. Wyróżniają go chłodne błękity, jasne, naturalne drewno i minimalizm w formie i w dodatkach.

Co ciekawe jednak poszewki na poduszki dekoracyjne mogą być nieco żywsze w barwie. Ładnie prezentują się tu zamszowe poszewki w barwie butelkowej zieleni czy granatu, bawełniane w proste wzorki, lniane albo… z włosiem jakiegoś zwierzęcia.

Shabby chic – romantyzm z nutą artyzmu

Niewątpliwie również bardzo ciekawie prezentuje się styl shabby chic – bielone drewno, mocniejsze w barwie dodatki i rzeźbienia – to zyskuje na popularności.

Jakie poduszki dekoracyjne będą się tu doskonale prezentowały? Na pewno mogą zawierać one ciekawe napisy odnoszące się do świata marzeń, miłości czy wyobraźni. Ponadto jeszcze dobrze sprawdzają się poszewki z delikatnie błyszczących materiałów.

Poszewki na poduszki dekoracyjne znajdziesz w ofercie Vege Home

Post Author: admin